Dildo Rebel Big Dong

4,000 LEK

Dildo feksibël me pamje dhe ngjyrë natyrale, ideale për ata që duan të ndjejnë forcën e plotë të seksit “të fortë”! Me damarë dhe vena të theksuara, me kokë të fryer dhe testikuj gati reale. Në një bazë.

Availability: Në gjëndje SKU: 05203140000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dildo feksibël me pamje dhe ngjyrë natyrale, ideale për ata që duan të ndjejnë forcën e plotë të seksit “të fortë”! Me damarë dhe vena të theksuara, me kokë të fryer dhe testikuj gati reale. Në një bazë.

Gjatësia e plotë: 20,5 cm, diam. Ø 5 cm.
Materiali: PVC, pa phthalate.

Dildo Rebel Big Dong

Dildo Rebel Big Dong

4,000 LEK

In stock