Set Red Roses

9,200 LEK

Nje set per te gjitha deshirat!
Permban:
– Vibrator i fuqishem: 17.5 cm, Ø 2.5 cm
– Dildo materiali xhelatin fleksibel: 18.5 cm, Ø 4 cm
– Menge penisi ose vibratori me nje zgjerim 2 cm dhe gunga stimuluese: 14 cm, Ø 1.5 cm
– Vibro bullet: 6 cm, Ø 3 cm
– Loveball duo: Ø 3.5 cm
– Dildo anal elastik: 10 cm, Ø 1-3 cm
– Menge penisi xhelatin me gunga dhe maja: 7.5 cm, Ø 2 cm
– Unaze penisi: Ø 3 cm
– Rruaza anale me 10 ruaza te madhesive te ndryshme: Ø 0.9-2.4 cm
Te gjitha baterite jane te pershira.

Availability: Në gjendje SKU: 05609360000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nje set per te gjitha deshirat!
Permban:
– Vibrator i fuqishem: 17.5 cm, Ø 2.5 cm
– Dildo materiali xhelatin fleksibel: 18.5 cm, Ø 4 cm
– Menge penisi ose vibratori me nje zgjerim 2 cm dhe gunga stimuluese: 14 cm, Ø 1.5 cm
– Vibro bullet: 6 cm, Ø 3 cm
– Loveball duo: Ø 3.5 cm
– Dildo anal elastik: 10 cm, Ø 1-3 cm
– Menge penisi xhelatin me gunga dhe maja: 7.5 cm, Ø 2 cm
– Unaze penisi: Ø 3 cm
– Rruaza anale me 10 ruaza te madhesive te ndryshme: Ø 0.9-2.4 cm
Te gjitha baterite jane te pershira.

Set Red Roses

Set Red Roses

9,200 LEK

In stock