Lubrifikant The Essential

3,300 LEK

THE ESSENTIAL nga VEDRA kombinon cilësinë e lartë me dizajnin e përjetshëm dhe përbërësit e dobishëm. Lubrifikuesi siguron lubrifikim afatgjatë. Qoftë vetëm apo me partner, THE ESSENTIAL mund të përdoret si pjesë e rutinës suaj të mirëqenies seksuale.

Availability: Në gjendje SKU: V16433 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

LËRË TË NË KONTAZHEN TUAJ

  • Lubrifikant me bazë uji ose silikoni për butësi afatgjatë
  • Hipoalergjik, vegan dhe pH neutral
  • Paketim luksoz letre dhe shishe qelqi me cilësi të lartë, prodhuar në BE
  • Nuk njolloset, nuk ngjit dhe në shije neutrale
  • Miq latex: Mund të përdoret me prezervativë

MIRËQENIA SEKSUALE TAKOHET ESTETIKËN

THE ESSENTIAL nga VEDRA kombinon cilësinë e lartë me dizajnin e përjetshëm dhe përbërësit e dobishëm. Lubrifikuesi siguron lubrifikim afatgjatë. Qoftë vetëm apo me partner, THE ESSENTIAL mund të përdoret si pjesë e rutinës suaj të mirëqenies seksuale.

ME BAZË TË SILIKONIT THEMELOR

Lubrifikuesi i domosdoshëm me bazë silikoni ndihet hidratues dhe luksoz në lëkurë pa u ngjitur. Ju lutemi vini re se lubrifikantët me bazë silikoni nuk duhet të përdoren me lodrat tona të seksit pasi kjo do të dëmtojë sipërfaqen e silikonit të lodrave. Për seks pa lodra dhe me prezervativë, lubrifikuesi me bazë silikoni mund të përdoret pa hezitim.

Lubrifikant The Essential

3,300 LEK

In stock