Zgjatues Penisi Mega Dick Sleeve

4,200 LEK

Kenaqeni partnerin tuaj me 2 cm me shume ne trashsi dhe 5 cm me te gjate, thjesht vendosni mengen trasnparente dhe te qendrueshme ne penis. Per me shume, ngushtesia do te ndihmoje ne ereksion per kenaqesi seksuale me te gjate. 

Availability: Në gjendje SKU: 05183600000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kenaqeni partnerin tuaj me 2 cm me shume ne trashsi dhe 5 cm me te gjate, thjesht vendosni mengen trasnparente dhe te qendrueshme ne penis. Per me shume, ngushtesia do te ndihmoje ne ereksion per kenaqesi seksuale me te gjate.
Material i ngjashem me silikonin, miqesor me lekuren, TPE.

Zgjatues Penisi Mega Dick Sleeve

Zgjatues Penisi Mega Dick Sleeve

4,200 LEK

In stock