Zgjatues Penisi Fun Extension Clear

2,200 LEK

Shton më shumë se 4 cm ne gjatësine e penisit!
Zgjatues penisi transparente me strukturë mjaft stimuluese për të siguruar stimulime dhe kënaqësi maksimale për mashkullin dhe femrën.

Availability: Në gjëndje SKU: 05196850000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Shton më shumë se 4 cm ne gjatësine e penisit!
Zgjatues penisi transparente me strukturë mjaft stimuluese për të siguruar stimulime dhe kënaqësi maksimale për mashkullin dhe femrën.

Gjatësia totale: rreth 16 cm
Thellësia e penetrimit: rreth 11.5 cm
Diam. i jashtëm 2.5 – 4 cm, diam. i brendshëm 2.5 cm, elastik.
Materiali: TPE, pa phalates sipas rregullores së BE.