Dildo African Lover

4,600 LEK

Penis ne forme reale. Material i bute dhe i rreshkitshem.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05231350000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo realiste me një kupë thithje.
Me shikime dhe vena te fryra.
Mrekullisht fleksibël.

Mrekullisht fleksibël, dildo realiste që bashkohet me çdo lojë të egër. Me shikime të fryra dhe venat goditëse për kënaqësi intensive dhe nxitëse. Kupa praktike e thithjes bën të mundur argëtimin pa duar.

Gjatësia e plotë: 23 cm, Ø 4-4.5 cm. PVC.

Dildo African Lover

Dildo African Lover

4,600 LEK

Out of stock