Strap-on Hollow (For HIM or HER)

4,900 LEK

Dildo e qetë, me ngjyrë natyrale, me një parzmore të zezë. Madhësi fleksibël dhe e rregullueshme. Gruaja mund ta përdorë atë për pegging, burri mund ta rrisë penisin në të. Mund të mbështesë edhe ngritjen e tij. Përfshinë një maskë sysh të zezë. Gjatësia e plotë 16.5 cm, e jashtme Ø 5.1 cm, e brendshme Ø 3.8 cm, thellësia e futjes 15.2 cm, gjerësia Ø 4.5 cm. PVC, ABS, najlon.

Availability: Në gjëndje SKU: 05358770000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dildo e qetë, me ngjyrë natyrale, me një parzmore të zezë. Madhësi fleksibël dhe e rregullueshme. Gruaja mund ta përdorë atë për pegging, burri mund ta rrisë penisin në të. Mund të mbështesë edhe ngritjen e tij. Përfshinë një maskë sysh të zezë. Gjatësia e plotë 16.5 cm, e jashtme Ø 5.1 cm, e brendshme Ø 3.8 cm, thellësia e futjes 15.2 cm, gjerësia Ø 4.5 cm. PVC, ABS, najlon.