Pompe Penisi Hydro7

15,000 LEK

Pompë penisi që punon me ujë për zgjerimin e përhershëm të penisit. Deri në 6 cm më të gjatë, 30% e trashë dhe 40% më shumë masë është e mundur – pas vetëm 6 javë të trajnimit të relaksuar në banjë ose në dush. Si të përdorni: mbusheni Bathmate me ujë, e vendosni atë mbi penis dhe pastaj lëvizni lart e poshtë për 15 minuta. Gjatësia e plotë e pompës përafërsisht. 30 cm – i pershtatshem per maks. gjatësia e penisit prej 18 cm (kur është e drejtë), e brendshme Ø 4.6 cm, kapaciteti 200 ml. Materiali: polikarbonat (PC), gome.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05339800000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pompë penisi që punon me ujë për zgjerimin e përhershëm të penisit. Deri në 6 cm më të gjatë, 30% e trashë dhe 40% më shumë masë është e mundur – pas vetëm 6 javë të trajnimit të relaksuar në banjë ose në dush. Si të përdorni: mbusheni Bathmate me ujë, e vendosni atë mbi penis dhe pastaj lëvizni lart e poshtë për 15 minuta. Gjatësia e plotë e pompës përafërsisht. 30 cm – i pershtatshem per maks. gjatësia e penisit prej 18 cm (kur është e drejtë), e brendshme Ø 4.6 cm, kapaciteti 200 ml. Materiali: polikarbonat (PC), gome.

 

Video ilustruese:

 

Pompe Penisi Hydro7

Pompe Penisi Hydro7

15,000 LEK

Out of stock