Metal Butt Plug No. 7 – Silver/Clear

3,700 LEK

Ky plug anal i shkëlqyeshëm prej alumini me një kristal të bukur në formë zemre. Përbëhet nga një majë e ngushtë konike, trup i lëmuar në formë llampe dhe qafë e hollë. Përdorimi i lodrës tuaj është i thjeshtë.

Alumini i përshtatet temperaturës, që do të thotë se është e ftohtë kur e prek, por nxehet shumë shpejt në temperaturën perfekte. Nxeheni ose ftoheni në ujë të ngrohtë ose në frigorifer për ndjesi shtesë!

Availability: Në gjendje SKU: ET128CLR Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky plug anal i shkëlqyeshëm prej alumini me një kristal të bukur në formë zemre. Përbëhet nga një majë e ngushtë konike, trup i lëmuar në formë llampe dhe qafë e hollë. Përdorimi i lodrës tuaj është i thjeshtë.

Alumini i përshtatet temperaturës, që do të thotë se është e ftohtë kur e prek, por nxehet shumë shpejt në temperaturën perfekte. Nxeheni ose ftoheni në ujë të ngrohtë ose në frigorifer për ndjesi shtesë!

Karakteristikat kryesore:

Materiali: Metal

Kundër ujit: Po

Ftalat: Jo

Ngjyra: Argjend

E përshtatshme për: Unisex

Garanci: Po

Lloji i garancisë: Shërbim i mirë garancie

I përshtatshëm për penetrim: Po

Vlerësimi total: 5

Lubrifikant i përshtatshëm: Me bazë uji, bazë silikoni

Stimulimi: Anal

Fund i sheshtë: Po

Gjatësia: 8.30 cm

Depërtimi: 7,10 cm

Diametri minimal: 0,90 cm

Diametri maksimal: 3,20 cm

Kuti: 24

Përmasat e paketimit: 13.5x8x5.5 cm

Metal Butt Plug No. 7 - Silver/Clear

Metal Butt Plug No. 7 – Silver/Clear

3,700 LEK

In stock