Dildo Realistic Dildo Flesh – 15,5

3,500 LEK

Nëse ju pëlqen ndjesia e prekjes të së vërtetës, atëherë sigurohuni që të shtoni këtë dildo realiste në koleksionin tuaj të lodrave të seksit. Është e rrumbullakët, koka e fryrë e bën penetrimin të thjeshtë dhe shumë emocionues.

Vendoseni dildon në çdo lloj sipërfaqe dhe kënaquni me veten ose me partnerin tuaj. Është e butë, elastike dhe detajet realiste e bëjnë ideale për masazhimin e pikave tuaja të kënaqësisë. Asgjë nuk ndihet më mire se kjo!

Availability: Në gjëndje SKU: ET175SKN Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nëse ju pëlqen ndjesia e prekjes të së vërtetës, atëherë sigurohuni që të shtoni këtë dildo realiste në koleksionin tuaj të lodrave të seksit. Është e rrumbullakët, koka e fryrë e bën penetrimin të thjeshtë dhe shumë emocionues.

Vendoseni dildon në çdo lloj sipërfaqe dhe kënaquni me veten ose me partnerin tuaj. Është e butë, elastike dhe detajet realiste e bëjnë ideale për masazhimin e pikave tuaja të kënaqësisë. Asgjë nuk ndihet më mire se kjo!

Karakteristikat kryesore:

Materiali: PVC

Kundër ujit: Po

Ftalat: Jo

Fleksibiliteti: Fleksibël

Ngjyra: Ngjyrë mishi

I përshtatshëm për: Unisex

Garanci: Po

Lloji i garancisë: Shërbim i mirë garancie

I përshtatshëm për penetrim: Po

Vlerësimi total: 5

Lubrifikant i përshtatshëm: Me bazë uji

Stimulimi: Anal dhe vaginal

Paketimi: Paketim me pakicë (Karton)

Kupë thithëse: Po

I montueshëm: Po

Gjatësia: 15.50 cm

Depërtimi: 14,00 cm

Diametri minimal: 4,00 cm

Diametri maksimal: 4,00 cm

Kuti: 12

Përmasat e paketimit: 23.1×13.1×8.3 cm

Dildo Realistic Dildo Flesh - 15,5

Dildo Realistic Dildo Flesh – 15,5

3,500 LEK

In stock