Penispump No. 2

5,400 LEK

Jepini penisit me shume volum me kete pompe penisi te madhe. Aplikoni pak lubrifikant me baze uji ne hapjen e pomes dhe ne penis, filloni pompimin me pompen e dores dhe shikoni si arini nje ngrehje impresive. Me valvulen e clrimit mund te lironi presionin e krijuar. Pompa ka mase te madhe e cila e ben perfekte per perdorues te avancuar.

Availability: Në gjendje SKU: BON025 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jepini penisit me shume volum me kete pompe penisi te madhe. Aplikoni pak lubrifikant me baze uji ne hapjen e pomes dhe ne penis, filloni pompimin me pompen e dores dhe shikoni si arini nje ngrehje impresive. Me valvulen e clrimit mund te lironi presionin e krijuar. Pompa ka mase te madhe e cila e ben perfekte per perdorues te avancuar.

Penispump No. 2

Penispump No. 2

5,400 LEK

In stock