Strap-on Silikon zeze

6,700 LEK

Ky rrip i zi ka një dildo të madhe të fortë me glans dhe venat e theksuara. Ka shirita të shkurtër majtas dhe djathtas të dildos. Rripat e rripave kanë shul. Rrip-rripi mund të rregullohet dhe gjithashtu të shkurtohet. Mjafton të vishni parzmoren e rehatshme, mbuloni dildon në disa lubrifikues me bazë uji dhe filloni të kënaqeni me partnerin tuaj!
Dildo 17 cm i gjatë, 3 4,3 cm. Materiali: silikoni, metali, ABS.

Availability: Në gjendje SKU: 05170970000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Ky rrip i zi ka një dildo të madhe të fortë me glans dhe venat e theksuara. Ka shirita të shkurtër majtas dhe djathtas të dildos. Rripat e rripave kanë shul. Rrip-rripi mund të rregullohet dhe gjithashtu të shkurtohet. Mjafton të vishni parzmoren e rehatshme, mbuloni dildon në disa lubrifikues me bazë uji dhe filloni të kënaqeni me partnerin tuaj!
Dildo 17 cm i gjatë, 3 4,3 cm. Materiali: silikoni, metali, ABS.

Strap-on Silikon zeze

6,700 LEK

In stock