Dildo European Lover

4,700 LEK

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht.

Availability: Në gjendje SKU: 05231190000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht. Gjatesia: 23 cm, Ø 4 – 4.5 cm.

Dildo European Lover

Dildo European Lover

4,700 LEK

In stock