Dildo King Cock with Balls 10″

8,900 LEK

Dildo mishi super realiste me topa dhe filxhan thithës. Bërë nga materiali RealDeal jo-ftalat me cilësi të lartë, i pajtueshëm me parzmore. Gjatësia totale 25,4 cm, gjatësia e futshme 19,8 cm, diametri 5,1 cm.

Availability: Në gjendje SKU: 05133000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo mishi super realiste me topa dhe filxhan thithës. Bërë nga materiali RealDeal jo-ftalat me cilësi të lartë, i pajtueshëm me parzmore. Gjatësia totale 24,4 cm, gjatësia e futshme 19,8 cm, diametri 5,1 cm.

Doni që dildoja juaj e parë të duket dhe të ndihet njësoj si kurvari i fortë për të cilin keni fantazuar gjithmonë? Ndaloni së ëndërruari dhe uluni me Mbretin! Çdo venë, çdo bosht dhe çdo kokë është punuar me kujdes me detaje të shkëlqyera për t’ju dhënë përvojën më realiste të imagjinuar ndonjëherë. Baza e fuqishme e filxhanit të thithjes ngjitet në pothuajse çdo sipërfaqe të sheshtë dhe e bën çdo parzmore dildo të përputhshme. Prodhuar në objektin më të avancuar të prodhimit të gomës të Pipedream në SHBA. King Cock është bërë nga PVC, është pa ftalate, pa lateks, i sigurt për trupin dhe hipoallergjik. Përdoreni me lubrifikues silikoni ose me bazë uji.

 

Dildo King Cock with Balls 10"

Dildo King Cock with Balls 10″

8,900 LEK

In stock