Dildo King Cock with Balls 9”

6,600 LEK

Dildo ngjyre kafe e lehte në një formë realiste të penisit me venat e theksuara dhe testikujt e mëdhenj. Me një kupë thithëse. Rrip kompatibel.
Gjatësia e plotë 26 cm, Ø 2 cm.

Availability: Në gjëndje SKU: 05326900000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dildo ngjyre kafe e lehte në një formë realiste të penisit me venat e theksuara dhe testikujt e mëdhenj. Me një kupë thithëse. Rrip kompatibel.
Gjatësia e plotë 26 cm, Ø 2 cm.