Vibrator Smoothy

4,600 LEK

Me pamje si penis real – dhe ndjesi po te njejta. Vibrator i bute me permasa: 19cm i gjate, diam. 3.5 – 4cm. Vibrimet e ndryshueshme. Materiali: TPE, ABS.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05650400000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me pamje si penis real – dhe ndjesi po te njejta. Vibrator i bute me permasa: 19cm i gjate, diam. 3.5 – 4cm. Vibrimet e ndryshueshme. Materiali: TPE, ABS.

Vibrator Smoothy

Vibrator Smoothy

4,600 LEK

Out of stock