Horny Dots Transparent

2,200 LEK

Pompe penisi transparente me top pompues dhe valvul liruese. Gjatesia e cilindrit: 19.5 cm, thellesia per futje 19 cm. Diametri jashtem 5.7 cm, diametri brendshem 4.5 cm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05000970000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mbeshtjella e heqshme. Materiali: PVC, ABS, TPE.

Horny Dots Transparent

Horny Dots Transparent

2,200 LEK

In stock