Unaze penisi me vibrim Vivid

2,790 LEK

A keni ëndërruar gjithmonë një ngritje afatgjatë? Kjo është lodra e përsosur për ju! Ajo jo vetëm që siguron që ju të zgjasë më gjatë, por gjithashtu e bën ngritjen tuaj të ndjehet më e fortë. Në pjesën e trashë në majë ka një mini-vibrator plumb që stimulon klitorisin dhe siguron që partneri juaj gjithashtu mund ta shijojë. Nëse dëshironi mund ta vishni edhe me plumbin drejt e poshtë, në mënyrë që të kënaqni veten. Vibrator i plumbave funksionon në bateri 3x LR41 që janë lehtësisht të zëvendësueshme kur është e nevojshme.

Availability: Në gjëndje SKU: ET393BLK Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

A keni ëndërruar gjithmonë një ngritje afatgjatë? Kjo është lodra e përsosur për ju! Ajo jo vetëm që siguron që ju të zgjasë më gjatë, por gjithashtu e bën ngritjen tuaj të ndjehet më e fortë. Në pjesën e trashë në majë ka një mini-vibrator plumb që stimulon klitorisin dhe siguron që partneri juaj gjithashtu mund ta shijojë. Nëse dëshironi mund ta vishni edhe me plumbin drejt e poshtë, në mënyrë që të kënaqni veten. Vibrator i plumbave funksionon në bateri 3x LR41 që janë lehtësisht të zëvendësueshme kur është e nevojshme.