Pompe per Pastrim Bad Kitty Intimate Shower Black

3,700 LEK

Pompe per pastrim e zeze me tre tuba te ndryshem. Nje tube pak i lakuar, te tjeret ne forem shigjete, dhe me perdredhje.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05288620000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pompe per pastrim e zeze me tre tuba te ndryshem. Nje tube pak i lakuar, te tjeret ne forem shigjete, dhe me perdredhje. Kapaciteti i pompes 100ml. Materiali: ABS, gome.

Pompe per Pastrim Bad Kitty Intimate Shower Black

Pompe per Pastrim Bad Kitty Intimate Shower Black

3,700 LEK

Out of stock