Masturbator Big Pussy

25,400 LEK

A doni të provoni »Doggy Style«?
Masturbator me buzë në lëkurë, të gjallë, me një hapje vagine fleksibël dhe anus për ndjesi realiste seksi! Përafërsisht. 25 cm e gjerë, përafërsisht. 16 cm i lartë, përafërsisht. 21 cm e gjate. Material i butë: TPR.

Availability: Në gjendje SKU: 05040250000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A doni të provoni »Doggy Style«?
Masturbator me buzë në lëkurë, të gjallë, me një hapje vagine fleksibël dhe anus për ndjesi realiste seksi! Përafërsisht. 25 cm e gjerë, përafërsisht. 16 cm i lartë, përafërsisht. 21 cm e gjate. Material i butë: TPR.

Masturbator Big Pussy

25,400 LEK

In stock