Lubrifkant natyral SOME LUBE

3,900 LEK

DISA lubrifikant natyral është projektuar posaçërisht për të rritur lehtësinë dhe rehatinë gjatë aktiviteteve seksuale intime. Lubrifikuesi mund të shpëlahet lehtësisht nëse dëshironi.

Availability: Në gjendje SKU: 1155550 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

DISA lubrifikant natyral është projektuar posaçërisht për të rritur lehtësinë dhe rehatinë gjatë aktiviteteve seksuale intime. Formula 100% natyrale plotëson lubrifikimin natyral të trupit dhe është e pajtueshme me prezervativët latex prej gome natyrale. Ky lubrifikant vegan ofron një ndjenjë të butë dhe është i balancuar me pH. SOME Natural është perfekt për këdo që kërkon një zgjidhje natyrale dhe për të rritur kënaqësinë gjatë intimitetit.

Aplikoni sa më shumë lubrifikant të dëshironi dhe përsëriteni sa herë të doni. Lubrifikuesi mund të shpëlahet lehtësisht nëse dëshironi.

Përbërësit: Aqua, Propanediol, Glicerinë, Çamçakëz Xanthan, Benzoat Natriumi, Inulin, Laktat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Oligosapenisidi Alfa-Glukan, Acidi laktik

Lubrifkant natyral SOME LUBE

3,900 LEK

In stock