Lubrifikant HOT BIO waterbased 2in1 200Ml

2,500 LEK

Lubrifikant me baze uji dhe xhel masazhi 2 ne 1. 100% organic dhe vegan. Me karogjen – perfekt per vagine te thate. Tubeti prej materiali miqesor me mjedisin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06111900000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Lubrifikant me baze uji dhe xhel masazhi 2 ne 1. 100% organic dhe vegan. Me karogjen – perfekt per vagine te thate. Tubeti prej materiali miqesor me mjedisin.

Lubrifikant HOT BIO waterbased 2in1 200Ml

Lubrifikant HOT BIO waterbased 2in1 200Ml

2,500 LEK

In stock