Lubrifikant Durex Play Massage 2in1 200Ml

3,200 LEK

2ne1: Xhel Masazhi dhe Lubrifikant!
Durex Play Massage 2in1 është e butë, e mëndafshtë dhe mjaft miqësore për tu përdorur në të gjithë trupin, si edhe ne zonat intime. Play Massage 2 në 1 përmban Vitamine E dhe Aloe Vera, e njohur për vecorite qetësuese ndaj lëkurës. Është gjithashtu jo i yndyrshëm dhe pa aromë. Play Massage 2 në 1 është e tretshme në ujë dhe i lehtë per tu lare. Nuk ngjit dhe nuk le njolla. E përshtatshme për marrëdhënie vaginale, anale dhe orale.
Miqesor me prezervativet.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06183900000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

2ne1: Xhel Masazhi dhe Lubrifikant!
Durex Play Massage 2in1 është e butë, e mëndafshtë dhe mjaft miqësore për tu përdorur në të gjithë trupin, si edhe ne zonat intime. Play Massage 2 në 1 përmban Vitamine E dhe Aloe Vera, e njohur për vecorite qetësuese ndaj lëkurës. Është gjithashtu jo i yndyrshëm dhe pa aromë. Play Massage 2 në 1 është e tretshme në ujë dhe i lehtë per tu lare. Nuk ngjit dhe nuk le njolla. E përshtatshme për marrëdhënie vaginale, anale dhe orale.
Miqesor me prezervativet.  

Shënim: Përdoreni brenda tre muajve nga hapja.

Lubrifikant Durex Play Massage 2in1 200Ml

3,200 LEK

Out of stock