ToyLube JustGlide 50ml

700 LEK2,100 LEK

SKU: 06108600000a Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vetëm Glide siguron sasinë e përsosur të vajosjes, pavarësisht nëse e përdorni me një lodër seksi ose pa!
Lubrifikanti ekstra i trashë bën seks të qetë në çdo pozicion të mundshëm dhe gjithashtu siguron vajosje të përsosur kur lodrat bashkohen në festë. Ky lubrifikant me bazë uji është i sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex.

Informacion shtesë

Size

50 ml, 200 ml

ToyLube JustGlide 50ml

700 LEK2,100 LEK

In stock