Lubrifikant Just Glide Waterbased

700 LEK3,760 LEK

Shijoni kënaqësinë e rrëshqitshme me Just Glide!
Lubrifikuesi me bazë uji Just Glide është 100% vegan dhe siguron lubrifikim afatgjatë. Është i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.

SKU: 06239110000c Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni kënaqësinë e rrëshqitshme me Just Glide!
Lubrifikuesi me bazë uji Just Glide është 100% vegan dhe siguron lubrifikim afatgjatë. Është i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme. Është pa vaj dhe jo i yndyrshëm. Lahet lehtësisht. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Pa erë dhe pa shije.

Informacion shtesë

Sasia

20ml, 50ml, 200ml, 1000ml

Lubrifikant Just Glide Waterbased

700 LEK3,760 LEK

In stock