Boners Erection Cream 100ml

2,900 LEK

Ingredientet special te ketij kremi ju ndihmojne te mbani ereksionin. Duke e masazhuar regullisht penisin me kete krem, muksujt e lekures behen me te bute duke ndjere me shume stimulim dhe per me shume qarkullim te gjakut. Do te arini nje ereksion me shpejte i cili do te zgjase me shume.

Availability: Në gjendje SKU: BON101 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ingredientet special te ketij kremi ju ndihmojne te mbani ereksionin. Duke e masazhuar regullisht penisin me kete krem, muksujt e lekures behen me te bute duke ndjere me shume stimulim dhe per me shume qarkullim te gjakut. Do te arini nje ereksion me shpejte i cili do te zgjase me shume.

Boners Erection Cream 100ml

Boners Erection Cream 100ml

2,900 LEK

In stock