Vaj Masazhi Magoon Spanish Fly 100Ml

1,400 LEK

Vaj masazhi erotik perkujdeses me esence stimuluese “Spanish Fly”. I tretshem ne uje dhe pastrohet duke u lare.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06220360000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazhi erotik perkujdeses me esence stimuluese “Spanish Fly”. I tretshem ne uje dhe pastrohet duke u lare.
Shishe 100ml.

Vaj Masazhi Magoon Spanish Fly 100Ml

1,400 LEK

Out of stock