Boners Delay Spray 15ml

2,000 LEK

Boners Delay Spray vonon orgazmen dhe ju ndihmon te vazhdoni me gjate. Ndihmon me mbi-ndjshmerine dhe mund te parandaloj zhgenjimin gjate aktit. Shishja e vogel eshte perfekte per tu mbajtur me vete. Kapaku i spray e ben me te thjeshte aplikimin.
Perdorimi: tundeni shishen dhe spruconi 2 deri ne 5 here ne penis.

Availability: Në gjëndje SKU: BON104 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Boners Delay Spray vonon orgazmen dhe ju ndihmon te vazhdoni me gjate. Ndihmon me mbi-ndjshmerine dhe mund te parandaloj zhgenjimin gjate aktit. Shishja e vogel eshte perfekte per tu mbajtur me vete. Kapaku i spray e ben me te thjeshte aplikimin.
Perdorimi: tundeni shishen dhe spruconi 2 deri ne 5 here ne penis.

Boners Delay Spray 15ml

Boners Delay Spray 15ml

2,000 LEK

In stock