Boners Delay Cream 100ml

1,800 LEK

Boners Delay Cream vonon orgazmen dhe siguron qe ju te keni nje ereksion per nje kohe me te gjate. Formula e bute e kremin ndjehet shume rehat ne lekure. 100ml

Availability: Në gjëndje SKU: BON103 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Boners Delay Cream vonon orgazmen dhe siguron qe ju te keni nje ereksion per nje kohe me te gjate. Formula e bute e kremin ndjehet shume rehat ne lekure. 100ml

Boners Delay Cream 100ml

Boners Delay Cream 100ml

1,800 LEK

In stock