Krem per klitorin Slow Sex

2,400 LEK

Shtoni stimulim shtesë në momentet tuaja intime, qoftë gjatë lojës me solo, ose me partnerin tuaj. Ky balsam klitoral ka një efekt ngrohjeje për një ndjesi stimuluese. Është gjithashtu i pajisur me një aromë të bukur kokosi. Aplikoni një sasi të vogël balsami në klitoris dhe butësisht masazhojeni. Balsami do të përthithet shpejt në lëkurë.

Availability: Në gjëndje SKU: BI0326 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Shtoni stimulim shtesë në momentet tuaja intime, qoftë gjatë lojës me solo, ose me partnerin tuaj. Ky balsam klitoral ka një efekt ngrohjeje për një ndjesi stimuluese. Është gjithashtu i pajisur me një aromë të bukur kokosi. Aplikoni një sasi të vogël balsami në klitoris dhe butësisht masazhojeni. Balsami do të përthithet shpejt në lëkurë.