Spray per kohezgjatje Delay

2,800 LEK

Spray për penisin me panthenol dhe Aloe Vera. 2-3 sprays para seksit janë të mjaftueshme. Me vaj gjethe nenexhiku. Vetëm për përdorim të jashtëm. Duhet të lahet pas përdorimit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06252720000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Spray për penisin me panthenol dhe Aloe Vera. 2-3 sprays para seksit janë të mjaftueshme. Me vaj gjethe nenexhiku. Vetëm për përdorim të jashtëm. Duhet të lahet pas përdorimit.

Spray per kohezgjatje Delay

2,800 LEK

Out of stock