Lubrifikant Just Glide Anal

700 LEK3,760 LEK

Lubrifikant me baze uji, me nje formule me perzierje te 7 herbave per kujdesje dhe kenaqesi anale.

SKU: 06239380000n Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me baze uji, me nje formule me perzierje te 7 herbave per kujdesje dhe kenaqesi anale. Gjuhet ne paketim: DE,EN,DA,NL,ES,FR,IT,RU.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 200ml, 1000ml

Lubrifikant Just Glide Anal

Lubrifikant Just Glide Anal

700 LEK3,760 LEK

In stock