Stimulues Spanish Fly Extreme Men 30Ml

2,300 LEK

Per MESHKUJ Afrodiziak ne forme lengu me pika per meshkujt qe deshirojne me shume kenaqesi, pasion dhe argetim gjate sexit. Stimulon rritjen e deshires seksuale.

Availability: Në gjendje SKU: 06154200000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Per MESHKUJ Afrodiziak ne forme lengu me pika per meshkujt qe deshirojne me shume kenaqesi, pasion dhe argetim gjate sexit. Stimulon rritjen e deshires seksuale.
Perberesit: Ekstrakte Angelica Sinensis, L-Arginine, etj.
Perdorimi: 2 here ne dite nga 30 pika (rreth 4ml). Tundeni shishen mire perpara perdorimit. Shishe 30ml.

Stimulues Spanish Fly Extreme Men 30Ml

Stimulues Spanish Fly Extreme Men 30Ml

2,300 LEK

In stock