Lubrifikant Durex Play Sweet Strawberry 50Ml

1,200 LEK

Durex Play Strawberry është një mënyrë e këndshme për të ëmbëlsuar jetën tuaj seksuale me shije fruti. Përjetoni shijen dhe aromën e luleshtrydheve, e përkryer për një experience intime të shijshme. Përdoreni sa shpesh të dëshironi. Pa sheqer, e përshtatshme për marrëdhënie orale dhe vaginale. Play Strawberry është e tretshme në ujë dhe e lehtë për tu larë. Nuk ngjitet dhe nuk do të njollë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06199650000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Durex Play Strawberry është një mënyrë e këndshme për të ëmbëlsuar jetën tuaj seksuale me shije fruti. Përjetoni shijen dhe aromën e luleshtrydheve, e përkryer për një experience intime të shijshme. Përdoreni sa shpesh të dëshironi. Pa sheqer, e përshtatshme për marrëdhënie orale dhe vaginale. Play Strawberry është e tretshme në ujë dhe e lehtë për tu larë. Nuk ngjitet dhe nuk do të njollë.
E sigurt për tu përdorur me prezervativë.

Shënim: Përdoreni brenda tre muajve nga hapja.

Lubrifikant Durex Play Sweet Strawberry 50Ml

1,200 LEK

Out of stock