Krem oral Slow Sex

2,900 LEK

Bëni seksin oral edhe më të këndshëm me këtë Oral Sex Balm. Aplikoni balsamin në buzë ose penis për lëvizje pa probleme midis gojës dhe penisit. Balsami ka një efekt ftohës, hidraton lëkurën dhe pajiset me një aromë të butë kokosi.

Përbërësit: vaj ricinus communis (castor), vaj kastori i hidrogjenizuar, copernicia cerifera (carnauba), aromë (aromë), metol, mental etilamidoksalat, vaj kokosi nucifera (kokosit), butir butyrospermum (shea) soja (soje) ) vaj, squalane, tokoferol, beta-sitosterol

Availability: Në gjëndje SKU: BI0324 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bëni seksin oral edhe më të këndshëm me këtë Oral Sex Balm. Aplikoni balsamin në buzë ose penis për lëvizje pa probleme midis gojës dhe penisit. Balsami ka një efekt ftohës, hidraton lëkurën dhe pajiset me një aromë të butë kokosi.

Përbërësit: vaj ricinus communis (castor), vaj kastori i hidrogjenizuar, copernicia cerifera (carnauba), aromë (aromë), metol, mental etilamidoksalat, vaj kokosi nucifera (kokosit), butir butyrospermum (shea) soja (soje) ) vaj, squalane, tokoferol, beta-sitosterol

Krem oral Slow Sex

2,900 LEK

In stock