Vaj Masazhi Magoon Jasmine

800 LEK1,400 LEK

Aromë ekzotike e dashurisë!
Aroma e këtij vaji të hollë dhe pa ngjyrë përhapet në lëkurë dhe mbetet për njëfare kohe edhe mbasi keni bërë dush. Jasmina komunikon me shpirtin. Ajo ka një efekt relaksues së mendjes, balancon dhe stimulon shqisat. Mbas një dite të lodhshme është shija e duhur për një masazh relaksues.

SKU: 06216840000a Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Aromë ekzotike e dashurisë!
Aroma e këtij vaji të hollë dhe pa ngjyrë përhapet në lëkurë dhe mbetet për njëfare kohe edhe mbasi keni bërë dush. Jasmina komunikon me shpirtin. Ajo ka një efekt relaksues së mendjes, balancon dhe stimulon shqisat. Mbas një dite të lodhshme është shija e duhur për një masazh relaksues.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 100ml

Vaj Masazhi Magoon Jasmine

800 LEK1,400 LEK

In stock