Vaj Masazhi Magoon Indian Love

800 LEK1,400 LEK

Vaj masazhi erotik dhe perkujdeses me esenca mistike stimuluese. I tretshem ne uje dhe lahet lehtesisht.

SKU: 06219780000 Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazhi erotik dhe perkujdeses me esenca mistike stimuluese. I tretshem ne uje dhe lahet lehtesisht.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 100ml

Vaj Masazhi Magoon Indian Love

800 LEK1,400 LEK

Out of stock