Lubrifikant EROS Aqua

900 LEK2,400 LEK

Eros Aqua eshte nje lubrifikant mjekesor i cili njombezon dhe permireson lubrifikimin. Qendron ne lekure per nje kohe te gjate pa u kthyer ne te ngjitshem. Eros Aqua nuk ka permbajtje vajrash dhe eshte pa arome.

SKU: 06151100000c Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Eros Aqua eshte nje lubrifikant mjekesor i cili njombezon dhe permireson lubrifikimin. Qendron ne lekure per nje kohe te gjate pa u kthyer ne te ngjitshem. Eros Aqua nuk ka permbajtje vajrash dhe eshte pa arome. Pas perdorimit lahet thjeshte me uje. I testuar dermatologjikisht. I sigurt me prezervativ latex.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 100ml, 200ml

Lubrifikant EROS Aqua

900 LEK2,400 LEK

In stock