Kapsula Stimuluese EXXtreme Libido Caps Women 2pc

1,700 LEK2,500 LEK

Kapsula per femra per te shtuar deshiren seksuale!
Shtojce ushqyese. Si rezultat i perberesave te vecante keto kapsula mund te nxisin deshiren, rezistencen dhe performancen.
Kutia: 2 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana dhe shume te tjere.

SKU: 06153820000a Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kapsula per femra per te shtuar deshiren seksuale!
Shtojce ushqyese. Si rezultat i perberesave te vecante keto kapsula mund te nxisin deshiren, rezistencen dhe performancen.
Kutia: 2 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana dhe shume te tjere.
Doza e rekomanduar: 1 kapsule ne dite. Gelltisni nje kapsule pa e pertypur, shoqeruar me uje te bollshem, 2 ore perpara efektit te deshiruar.
Mos e merrni duke e shoqeruar me alkol ose kafeine!
Doza ditore nuk duhet te tejkalohet!

Informacion shtesë

Paketimi

2cp, 5cp

Kapsula Stimuluese EXXtreme Libido Caps Women 2pc

Kapsula Stimuluese EXXtreme Libido Caps Women 2pc

1,700 LEK2,500 LEK

In stock