Lubrifikant EsyGlide Warming 150ml

1,300 LEK

EasyGlide Anal Warming eshte nje lubrifikant intim i cili ofron ndjesi sensuale per te dy ju.EasyGlide eshte nje lubrifikant i cilesise se larte, me baze uji, i prodhuar nga nje firme e certifikuar Gjermane. Perberja speciale, pa permbajtje vajrash mund te pasrtoher thjeshte me uje dhe nuk le njolle, as gjate momenteve pasionante. Ofron nje ndjesi te bute, me aftesi te gjate lubrifikuese.
-150ml

Availability: Në gjëndje SKU: 27520048 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

EasyGlide Anal Warming eshte nje lubrifikant intim i cili ofron ndjesi sensuale per te dy ju.EasyGlide eshte nje lubrifikant i cilesise se larte, me baze uji, i prodhuar nga nje firme e certifikuar Gjermane. Perberja speciale, pa permbajtje vajrash mund te pasrtoher thjeshte me uje dhe nuk le njolle, as gjate momenteve pasionante. Ofron nje ndjesi te bute, me aftesi te gjate lubrifikuese.
-150ml

Lubrifikant EsyGlide Warming 150ml

Lubrifikant EsyGlide Warming 150ml

1,300 LEK

In stock