EasyGlide Lubricant – 150 ml

1,200 LEK

EasyGlide eshte nje lubrifikant i cilesise se larte, me baze uji, i prodhuar nga nje firme e certifikuar Gjermane. Perberja speciale, pa permbajtje vajrash mund te pasrtoher thjeshte me uje dhe nuk le njolle, as gjate momenteve pasionante. Ofron nje ndjesi te bute, me aftesi te gjate lubrifikuese.

Availability: Në gjendje SKU: 31873200 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

EasyGlide eshte nje lubrifikant i cilesise se larte, me baze uji, i prodhuar nga nje firme e certifikuar Gjermane. Perberja speciale, pa permbajtje vajrash mund te pasrtoher thjeshte me uje dhe nuk le njolle, as gjate momenteve pasionante. Ofron nje ndjesi te bute, me aftesi te gjate lubrifikuese.

EasyGlide Lubricant - 150 ml

EasyGlide Lubricant – 150 ml

1,200 LEK

In stock