Parfum TABOO FOR HIM EdT 50 ml

4,200 LEK

Shtoni pak romantizëm dhe eksitim shtesë në jetën tuaj me Parfumen Taboo Libertin për burra! Kjo parfum përmban feromone, tërheqës natyralë që janë jashtëzakonisht tërheqës për gratë. Parfumi ka një aromë të butë orientale me shënime të freskëta të borzilokut. Mund të përdoret çdo ditë dhe është perfekte për çdo rast.

Availability: Në gjendje SKU: RUF-2071 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shtoni pak romantizëm dhe eksitim shtesë në jetën tuaj me Parfumen Taboo Libertin për burra! Kjo parfum përmban feromone, tërheqës natyralë që janë jashtëzakonisht tërheqës për gratë. Parfumi ka një aromë të butë orientale me shënime të freskëta të borzilokut. Mund të përdoret çdo ditë dhe është perfekte për çdo rast.

Parfum TABOO FOR HIM EdT 50 ml

4,200 LEK

In stock