Orgasm Drops kissable

3,500 LEK

Pika per klitorin te cilat ofrojne nje ndjesi ngrohese dhe mund ta bejne femren te ndihet me e eksituar. 30 ml.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06180550000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pika per klitorin te cilat ofrojne nje ndjesi ngrohese dhe mund ta bejne femren te ndihet me e eksituar. 30 ml.

Orgasm Drops kissable

Orgasm Drops kissable

3,500 LEK

Out of stock