Kapsula Exxtreme Power Caps2

1,700 LEK3,300 LEK

Kapsula per Meshkuj!
Do pelqenit fuqi ne cdo situate?
Shtojce ushqyese. Fale perberesve te vecante keto kapsula mund tju japin pushtet te plote, te rrisin deshiren tuaj seksuale, potencen dhe nivelin e orgazmes.
Kutia: 2 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana, vitamine B6 & B12, etj.

SKU: 06145300000b Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kapsula per Meshkuj!
Do donit fuqi ne cdo situate?
Shtojce ushqyese. Fale perberesve te vecante keto kapsula mund tju japin pushtet te plote, te rrisin deshiren tuaj seksuale, potencen dhe nivelin e orgazmes.
Kutia: 2 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana, vitamine B6 & B12, etj.
Doza e rekomanduar: 1 kapsule ne dite. Gelltisni nje kapsule pa e pertypur, shoqeruar me uje te bollshem, 2 ore perpara efektit te deshiruar.
Mos e merrni duke e shoqeruar me alkol ose kafeine!
Doza ditore nuk duhet te tejkalohet!

Informacion shtesë

Paketimi

2cp, 5cp, 10cp

Kapsula Exxtreme Power Caps2

Kapsula Exxtreme Power Caps2

1,700 LEK3,300 LEK

In stock