Lubrifikant Flutschi Anal 80Ml

1,400 LEK

Ky kombinim siguron efekt te gjate lubrifikimi pa qene i ngjitshem. Ne te kundert, aplikimi ju le nje ndjesi te bute ne lekure. Perderisa Flutschi eshte nje produkt pa permbajtje vajore, ai eshte i tretshem ne uje.

Availability: Në gjëndje SKU: 06203350000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky kombinim siguron efekt te gjate lubrifikimi pa qene i ngjitshem. Ne te kundert, aplikimi ju le nje ndjesi te bute ne lekure. Perderisa Flutschi eshte nje produkt pa permbajtje vajore, ai eshte i tretshem ne uje. Ky lubrifikant eshte i pershtatshem edhe gjate perdorimit me lodra seksi dhe ndaj materiali si gome dhe latex. Permasa: 80ml.

Lubrifikant Flutschi Anal 80Ml

1,400 LEK

In stock