Stimulues EROS Relax Woman 30Ml

3,200 LEK

Spray stimulues anal. Ushqyes ndaj lekures. Relakson muskujt anal shpejt. Fale efektit freskues, vepreon edhe si anastezik duke anulluar problemet dhe per te arir nje akt anal qetesues dhe pasionant.

Availability: Në gjendje SKU: 06165320000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Spray stimulues anal. Ushqyes ndaj lekures. Relakson muskujt anal shpejt. Fale efektit freskues, vepreon edhe si anastezik duke anulluar problemet dhe per te arir nje akt anal qetesues dhe pasionant.
30 ml.

Stimulues EROS Relax Woman 30Ml

Stimulues EROS Relax Woman 30Ml

3,200 LEK

In stock