Lubrifikant Fisting Gel Relax 200Ml

3,700 LEK

Gel lubrifikant me formule me silikon (megjithate i tretshem ne uje) per tendosje maksimale anale dhe vaginale. Ka nje efekt te lehte humbes ndjenjash dhe fuqi te larte lubrifikuese.
Pa permbajtje vajerash ose aromash. Pa ere, dhe jo i ngjitshem. I sigurt me prezervative.

Availability: Në gjendje SKU: 06238220000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Gel lubrifikant me formule me silikon (megjithate i tretshem ne uje) per tendosje maksimale anale dhe vaginale. Ka nje efekt te lehte humbes ndjenjash dhe fuqi te larte lubrifikuese.
Pa permbajtje vajerash ose aromash. Pa ere, dhe jo i ngjitshem. I sigurt me prezervative.
Shishe 200 ml.

Lubrifikant Fisting Gel Relax 200Ml

3,700 LEK

In stock