Stimulues MegaGlide Explorer

1,800 LEK

Lehtëson penetrimin anal! Lëkurës anale i jep një ndjesi relaksuese për kënaqësitë e pasme. 1-2 spërkatje në anus do të lehtësojnë zonën përmes efektit të ftohjes për të lehtësuar penetrimin e lehtë. Tolerancë të lartë të lëkurës dhe mukozës, pa yndyrë dhe të tretshme në ujë. 30 ml shishe .

Availability: Në gjëndje SKU: 06172530000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Lehtëson penetrimin anal! Lëkurës anale i jep një ndjesi relaksuese për kënaqësitë e pasme. 1-2 spërkatje në anus do të lehtësojnë zonën përmes efektit të ftohjes për të lehtësuar penetrimin e lehtë. Tolerancë të lartë të lëkurës dhe mukozës, pa yndyrë dhe të tretshme në ujë. 30 ml shishe .

Stimulues MegaGlide Explorer

Stimulues MegaGlide Explorer

1,800 LEK

In stock