Lubrifikant Fisting Gel 200Ml

2,800 LEK

Lubrifikant per sex extrem te sigurt dhe perfekt per strecim te anusit dhe vagines.

Availability: Në gjendje SKU: 06202890000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant per sex extrem te sigurt dhe perfekt per strecim te anusit dhe vagines. Permasa: 200ml

Lubrifikant Fisting Gel 200Ml

Lubrifikant Fisting Gel 200Ml

2,800 LEK

In stock