Stimulues meshkujGreen Power UP

6,500 LEK

UP- Green Power është një suplement dietik për meshkuj që është bërë nga përbërës natyralë. Power Booster mund të stimulojë qarkullimin e gjakut në penis dhe të rrisë epshin tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 15609327 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

UP- Green Power është një suplement dietik për meshkuj që është bërë nga përbërës natyralë. Power Booster mund të stimulojë qarkullimin e gjakut në penis dhe të rrisë epshin tuaj. Një pilulë zgjat afërsisht 24 orë. Merrni pilulën me një sasi të mjaftueshme uji.

Përbërësit e UP-Green Power përbëhen nga ekstraktet bimore të mëposhtme:

Ekstraktet e xhensen dhe goji besohet se kanë veti për të rritur fuqinë.

Mumijo mund të përdoret për të rritur performancën e përgjithshme.

Zinku kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Vitamina C kontribuon në metabolizmin normal të energjisë dhe reduktimin e lodhjes.

Zinku kontribuon në ruajtjen e një niveli normal të testosteronit në gjak.

Përbërësit: Ginsengextrakt, Gojiextrakt, Mumijo, Hydroxpropilmetilcelulozë (Kapselhülle),

Zinkgluconat, Zimt, L-Ascorbinsäure (Vitamina C).

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Një dietë e larmishme, e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme janë të rëndësishme. Një suplement ushqimor nuk është zëvendësues për një dietë të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve. Konsultohuni me një ekspert përpara se të merrni ndonjë suplement në rast të shtatzënisë, ushqyerjes me gji, përdorimit të ilaçeve ose sëmundjes. Rezultati i dëshiruar mund të ndryshojë nga personi në person

Stimulues meshkujGreen Power UP

6,500 LEK

In stock